چرا باید از کرم مو استفاده کرد؟ – کرم مو و پودر دکلره بدون آمونیاک | ماسک مو

Blog

چرا باید از کرم مو استفاده کرد؟

by کرم مو in ژوئن 17, 2019

کرم مو برای مراقبت از مو بسیار مفید است و علاوه بر دارا بودن روش و شرایط خاص، نیاز به محصولاتی که بتواند تاثیر مثبت و شگرفتی بر روی موها بگذارد، دارد.
ماسک مو محصولی بسیار شناخته شده‌تر از کرم مو است. خیلی‌ها وقتی موهایشان  خشک می‌شود و یا دچار شکنندگی موها می شوند، سریع به سراغ ماسک مو می‌روند و شاید اصلا کرم مو را نمیشناسند یا از کارایی کرم مو بی اطلاع هستند.

 کرم مو چه فرقی با ماسک مو دارد؟

تفاوت مهم  کرم مو وماسک مو در نحوه استفاده از این دو محصول است . دراستفاده از  ماسک مو حتما نیاز به آبکشی در حمام دارید ولی در صورتی که استفاده از کرم مو آسان تر است و هرزمان که احساس کردید به کرم مو نیاز دارید بدون نیاز به آبکشی میتوانید از آن استفاده کنید.
یک تفاوت دیگری هم وجود دارد و آن خاصیت ترمیم کنندگی و آب رسانی است که در کرم مو بیشتر از ماسک مو دیده می شود. اگر بخواهید در مدت زمان طولانی تری این لطافت را تجربه کنید و بدون آبکشی هم باشد، می توانید از کرم مو استفاده نمایید.

همچنین بخوانید: چرا موی زیر پوستی دارم؟

چرا باید از کرم مو استفاده کرد

کرم موی روغنی

کرم موهایی که حاوی روغن باشند، عموما، برای ترمیم عمیق مو و همین طور ترمیم مو بعد از دکلره به کار می‌آیند. زمانی می توانید از این مدل کرم مو ها استفاده نمایید، که مو های شما نیاز به تقویت داشته باشند یا ذاتا خشک و به هم ریخته هستند. بهتر است برای استفاده از این کرم های مو، ابتدا موهای خود را شامپو کنید و بعد از حمام، موها خود را با کرم موهای روغنی ماساژ دهید، این کار سبب می‌شود، تمام روغن‌های استفاده شده در کرم مو به خورد ساقه موی شما برود
 کارشناسان ارایشی کرم مو را برای لطیف کردن و تقویت مو بعد از عملیات رنگساژی به کاربران خود توصیه می کنند. قیمت این محصولات با توجه به کارایی وکیفیت بسیار بالا، مناسب ارائه شده است.

استفاده از کرم مو

در صورتی که میخواهید از کرم موی محافظ رنگ استفاده کنید . کرم مو را یک ساعت قبل از حمام به مو های خود بزنید و ساقه موها را با آن ماساژ دهید بعد از یک ساعت به حمام بروید موها را بشویید و باز هم بعد از برگشت از حمام، موها را با کرم مو ماساژ دهید این گونه فلس‌های موی شما بسته می ماند و رنگ دانه‌های زیبایی که با هزار زحمت وارد موی شما شده است خارج نمی شود
برای استفاده از ماسک های آب رسان بهترین زمان، استفاده بعد از حمام است. موها را تا وقتی تمیز است می‌توانید تا روزی سه بار با کرم مو آب رسان ماساژ دهید و بعد از ۲ هفته تأثیر این کرم های مو را روی موی خود ببینید.

همچنین بخوانید: لیفتینگ ابرو چیست؟

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *